Centrum fototechnologii

FOLIE DO FOTOTECHNOLOGII

Nasza firma jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem folii fototechnologicznych marki Ikonics/ Harke Imaging . W naszym asortymencie znajdziecie Państwo folie do wydruku ( transferowe) na drukarkach atramentowych – stosowane w sitodruku i fototechnologii oraz całą gamę folii do piaskowania fototechnologicznego – zarówno wymagających wymywania jak i nie wymagających wymywania w trakcie pracy. Na kolejnych podstronach przedstawiamy Państwu charakterystyki poszczególnych typów folii oraz filmy prezentujące pracę z nimi. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym materiałem. W przypadku zainteresowania konkretnym typem folii prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy- doślemy materiały bardziej szczegółowe.

Folie transferowe AccuArt – do przenoszenia motywu na folie fototechnologiczne to przezroczyste „kalki” stworzone specjalnie dla potrzeb fototechnologii służące jako wzorniki dla folii fototechnologicznych. Na nich drukuje się motywy uprzednio przygotowane w programie graficznym Corel Draw lub Photoshop.

Folie do piaskowania fototechnologicznego to folie na które przenosimy wybrane motywy za pomocą światła UV. Dzielą się one na dwa rodzaje:

1. folie nie wymagające wymywania w procesie wywoływania
2. folie wymagające wymywania w procesie wywoływania.

Standardowo folie oferowane są w arkuszach A3, A4 i w rolkach 0,3 m. x 7,5 m. Dostępne są także inne wymiary, maksymalnie do rolek : 1,3 m x 30 m.

W celu uzyskania informacji szczegółowych dotyczących wszelkich dostępnych wymiarów folii oraz aktualnych stanów magazynowych i cennika- prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy :

biuro@fototechnologia.com.pl


Na każdego maila odpowiadamy w maksymalnie 24 godziny.Przejdź do folii typu 1